O Nas

Firma VA Europe to zespół wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych wirtualnych asystentów, których celem jest realizowanie różnych zadań związanych z Twoim biznesem. Nasze usługi świadczone są wirtualnie, a naszą firmę tworzą profesjonaliści, dla których wszystkie nowe, a w szczególności trudne zadania są zawsze chętnie podejmowanym wyzwaniem. Dzięki nam przestaniesz zwlekać i w końcu zaczniesz załatwiać sprawy. Zdalni asystenci wyręczą Cię w czynnościach, które sprawiają najwięcej trudności lub są po prostu czasochłonne. Oddelegowanie zadań z pewnością wpłynie na Twoją produktywność oraz lepsze zarządzanie własnym czasem w biznesie. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz starannie dobrany pakiet usług na najwyższym poziomie. Jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas niesamowicie ważna, dlatego poufność jest naszą mocną stroną.

VA Europe powstało nie tylko z myślą o klientach indywidualnych, ale i również wyróżnia nas doskonała i kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw z różnych sektorów biznesowych. Obecnie firma mieści się w Warszawie, jednak wieloletnie doświadczenie pracy asystentów z klientami międzynarodowymi zdobyte w Wielkiej Brytanii, pozwala nam na świadczenie usług w całej Europie. W dobie cyfryzacji wirtualne wsparcie administracyjne jest doskonałą formą oszczędności czasu, ale i na pewno też formą szukania oszczędności dla biznesu. Korzystając z usług zdalnego asystenta, w pełni możesz skupić się na realizacji innych ważnych zadań lub zwyczajnie odpocząć.

Dlaczego warto wybrać VA Europe?

Oferta naszych usług została starannie stworzona z myślą o wysokich oczekiwaniach naszych klientów, jednak VA Europe to nie tylko szeroko pojęta administracja i organizowanie, w naszej ofercie jest szereg zdecydowanie bardziej kompleksowych usług. Chętnie zajmiemy się marketingiem oraz prowadzeniem strony internetowej lub profili w mediach społecznościowych. Nie jest nam również obce tworzenie prezentacji, zestawień, ofert czy badań rynku. Śmiało można nam oddelegować pisanie artykułów oraz przygotowywanie treści na bloga. Jednak to nie wszystko, ponieważ jest wiele innych spraw, które możesz nam zlecić.

W życiu każdego z nas pełnimy wiele różnych ról, a w raz z rozwojem i postępem technologii mamy coraz więcej obowiązków. Jesteśmy przedsiębiorcami, szefami, pracownikami, rodzicami, dziadkami czy też partnerami w związku. Nic wiec dziwnego, iż mimo tak wielu udogodnień, takich jak smartfon, czy usług świadczone przez Internet mamy coraz mniej czasu.  Najczęściej role jakie pełnimy wiążą się z rożnymi przyjemnościami, jednak nie da się ukryć, iż często niosą one za sobą szereg różnych zadań. Zdarza się, że przytłacza nas ogrom obowiązków, a alokacja większej ilości czasu na jeden z obszarów naszego życia skutkuje zaniedbaniem drugiego. Jak więc sprawić, aby rozwój naszego przedsiębiorstwa czy kariery nie odbijał się negatywnie na naszym życiu osobistym? Odpowiedź jest bardzo prosta, usługi wirtualnego asystenta świadczone przez VA EUROPE. Naszym celem jest wyeliminowanie jak największej ilości czynności, których nie lubisz lub po prostu nie chcesz wykonywać, wszystko po to, abyś Ty mógł się skupić na tym co najważniejsze. Jesteśmy w stanie wygenerować wile dóbr materialnych, ale nie jesteśmy w stanie odzyskać zmarnowanego czasu.

 

Jesteśmy zlokalizowani w samym centrum Europy dzięki czemu możemy współpracować z klientami z różnych stref czasowych. Nasi eksperci pracują siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, w takiej strefie czasowej, w jakiej jest to wymagane przez naszych klientów. Każdy z naszych pracowników posługuje się przynajmniej dwoma językami, polskim i angielskim. Jesteśmy wstanie zapewnić Ci każdą usługę jakiej będziesz potrzebował, w kontekście życia zawodowego, jak i osobistego. Zapewniamy najszerszy zestaw usług i produktów dzięki szeroko rozbudowanej sieci kontaktów na całym świecie. Współpracujemy z najlepszymi przedstawicielami z danej branży od copywritera przez grafika, aż do specjalisty prawa pracy. Jeśli oferowane przez nas pakiety nie spełniają Twoich oczekiwań lub masz jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty, która w 100% spełni wszystkie Twoje wymagania. To co odróżnia nasz od konkurencji, to jakość wykonywanych usług w możliwe jak najkrótszym czasie przy współpracy z najlepszymi ekspertami z branży. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli szczegółowo przedstawić Tobie naszą ofertę.